Teknik Servis

Teknik Servis

Sektörümüzde en iyi hizmetin cihaz satışının yanı sıra kaliteli teknik servis hizmeti ile gerçekleştirmenin bilincinde olan firmamız, satış sonrası hizmet ve teknik servis konularına büyük önem vermektedir. Güçlü bir teknik servis, yetişmiş ve periyodik eğitimler ile kendini yenileyen teknik elemanlara, tamir ve bakım çalışmalarında kullanılacak özel aparatlara ve geniş bir yedek parça stoğuna ihtiyaç duyar.
Teknik servisimize gelen tüm cihazlar genel kontrol, temizlik, tamir-bakım ve son kontrol olmak üzere 4 ayrı aşamada incelenmekte ve tamir-bakım işlemi olabilecek en yüksek hassasiyette yerine getirilmektedir.
Teknik servisimizin temel çalışma prensibi, servis hizmetinin doğru, hassas ve mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirilmesidir.
Bunun saşlanabilmesi için satışını yaptığımız tüm ürün gruplarımıza cevap verecek şekilde yedek parça stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Tamir ve bakım işlemlerinin yapılmasında en az yedek parça ve teknik eleman kadar önemli olan özel donanımlar sürekli yenilenmekte ve yenilenen cihazlar ile birlikte sürekli gelişmektedir.
Firmamız servisinde yer alan grubunun en üstün özelliklerine sahip 400mm’lik sonsuz gözlemli 4’lü kolimatör sistemi, kameralı mesafe ölçer tamir sistemi ve aparatları, her cihaz modeli için ayrı ayrı oluşturulmuş özel test aparatları bunun en iyi örnekleridir.

Teknik Servis Hizmetlerimiz

Genel Cihaz Testleri
Genel bakım
Yazılım ve donanım güncellemeleri
Lazerli Cihazların EDM Optik Sisteminin Merkezlenmesi; Total Station’larda kameralı sistem ile optik sistem merkezlenmasi
Dörtlü kolimator sistemi ile optik cihazların hatalarının tespiti, kolimasyon ayarlarıın yapılması
Total Station ve Teodolit’lerde yatay ve düşey eksen kalibrasyonları
Ağır hasar alan tüm cihazların fabrika hassasiyetinde parçalarını değişerek yenilenmesi
Batarya kontrolü ve yenilenmesi
Cihaz seri numarası ile garanti süresi ve cihaz geçmiş takibi